anamın amı gibi dar

Merhaba,

 

 

 

ben istanbuldan yazıyorum ve size ilk ağzıma aldığım anı anlatmak istiyorum. 20 Yaşındaydım ve uzun zamandır erkeklere karşı bir ilgim olduğunu biliyordum.

 

 

 

Birgün gene çok azmış porno filmlerin oynatıldığı sinemaya gitmiştim. Üstümde kumaş pantolon ve gömlek vardı. Ama kumaş pantolonum dar olduğundan götüm ortadaydı. Biletimi alırken elim titriyordu sanki bugün farklı şeyler olacaktı. Ordakilerde hissetliler sanki ve garip garip baktılar kendi aralarında konuştular.

 

Sonra içlerinden biri yerimi göstermek üzere biletimi aldı. Adama bahşişini verirken elimi tutup bi ihtiyacım olursa dışarda olacağını söyledi. Gösterdiği yer en arkadaydı ve salonda az kişi vardı hafta içi ve akşam olduğu için.

 

 

 

Film başlamış ve bir grup sex sahnesi vardı. Tabi ben erkeklerin yaraklarına bakıyordum genelde. Sonra kapı gene açıldı ve bilet satan adam girdi içeri. Uzun boylu bıyıklı bol kılllı ve kaba birisiydi. Nerde oturduğumu biliyordu galiba hiç düşünmeden gelip yanıma oturdu.

 

 

 

Elini yarağına attı ve okşamaya başladı. Gözüm takılmıştı artık. Derken elini bacağıma sonrada sikime attı ve okşamaya başladı. Beimde elimi tututu itiraz etmeyince ve kendi sikinin üstüne koydu. Okşamaya başladım kocaman bişeydi Sonra o bacaklarımı okşamaya başladı.

 

Giderek sertleşiyordu ve kulağıma eğilip .ağzına yarağımı ibnem.dedi. Ben hyr anlamında başımı salladım çok istesemde. O tekra eğilip .ağzıını sikmeden burdan çıkarmam seni orospu. dedi. Çoktahrik olmuştum kaba ve küfürlü konuşmasından.

 

 

Eğildim fermuarını açmamla yarağı yay gibi fırladı. Başımı bastırdı hemen. Ağzım yarağı ile doluydu artık. Yaz olduğundan çok kötü ter kokuyordu ve bu beni çok azdırmıştı. Orospu gibi yalamaya başladım. Arada eğilip .yala kaltak o senin artık.diyordu. .Ağzın annenin amı gibi dar orospu.dedi ve kasılmaya başladı. Boşalırken başımı iyice bastırdı ve tüm döllerini yutturdu. Yaraını iyice yalatıp temizletti vesakın çıkma dışarı daha sıra çok dışarda dedi.

 

 

 

Bundan sonra yaşadıklarımı ister buraya yazmamı bekler ister emailimden bana ulaşır öyle dinlersin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s