azmış tıravesti

Normalde akşamları çok çıkmıyorum. Ama çıkınca da geceyi uzatmayı çok seviyorum. Bir akşam amerika?dan gelen bir arkadaşımla kordon?da balık yedikten sonra alsancak?taki travesti barına gittik.

 

Saat 11 gibiydi ve henüz az insan vardı. Ama biz çok azmıştık. Hemen birilerini bulmak istiyorduk. Birden içeriye gerçekten çok güzel bir insan girdi. İnsan diyorum, çünkü cinsiyeti hiç önemli değildi?

 

Makyajı, kıyafeti, dekoltesi tam kararındaydı. Ne hanım hanımcık, ne de ucuz görünüyordu.

 

Yanına gidip içki ısmarlamak istediğimi söyledim. Bira istedi. İçkilerimizi içerken, bana hafif hafif sürtünüyordu. Ben de onu poposunu yumuşakça okşuyordum. Kulağıma eğilerek birlikte çıkmayı teklif etti, ücret benim için zaten sorun değildi.

 

Arkadaşım barda kalmak istedi. Bir taksiye binerek bir eve gittik. Ne yazık ki bu ev de, çok temiz ve bakımlı değildi. Loş ışıkları kusur kapatmaları nedeniyle anlıyordum, ama kötü kokuları anlamam mümkün değil?

 

neyse, evde bulunan arkadaşlarıyla konuştuktan sonra, o gecelik sevgilim beni nispeten çok düzgün bir odaya aldı? her zaman olduğu gibi ?acaba arkasında kamera var mı? diye tırstığım aynalı gardrop, ucuz makyaj malzemelerinin dizili olduğu tuvalet masası, üzerinde kötü desenli ve ucuz çarşaf serili yatak sürprizsizdi.

 

Sevgilim, biraz da cömertliğim nedeniyle, yavaş yavaş soyundu. Üzerinde arkadan taşlarla tutturulmuş bir string ve uyumlu bir sütyen kalana kadar? sonra fermuarımı açıp, yumuşak bir oral sekse başladı. Islak ve yumuşak, ama tempolu ve çalışkandı. Organımı sonuna kadar ağzına alıyor, ortalamadan uzun ve kalın olmasına rağmen, hiç zorlanmıyordu.

 

Yüzündeki makyaj, çiçek kokulu parfümü ve havaya kaldırdığı poposunun string?li görüntüsü beni çok tahrik ediyordu. Henüz boşalmak istemiyordum. Başını hafifiçe kaldırmak istediğimde direndi. Önce anlam veremedim. Gözlerime baktı. ?İlkinde ağzıma boşalmanı istiyorum? dedi. ?İlki? daha işimiz olduğunu ifade ediyordu, ve benim için hoş bir sürpriz olmuştu. Bunun üzerine kendimi tutmayı bıraktım ve boşaldım. Tam boşalırken organımı daha da derin bir biçimde ağzına aldı, ve boğaz hareketleriyle adeta sağarak iyice boşalttı.

 

Beraberce üstümdekileri çıkarttık. Yatağa uzandık. Birbirimizi yumuşak hareketlerle okşarken, beni çok beğendiğini, ve birlikte olmayı gerçekten istediğini söyledi. Ben de cildinin pürüzsüzlüğü, yüzündeki gülümsemesi ve yumuşak üslubuyla bir meleğe benzediğini söyledim. Sarıldık, ve öpüşmeye başladık. Sanki profesyonel bir ilişki değildi yaşadığımız. İçinde aşk olmasa bile, şevkat ve saygı vardı?

 

Olağanüstü bir öpüşmeydi. Ağızlarımızın etrafında ve içindeydik ikimiz de? sadece öpüşmek bile birden sertleşmemi sağlamıştı. Bunu fark edince güldü. Ve tekrar, çok iyi olduğu işi yapmaya başladı. Gerçek bir oral seks uzmanıydı. Ben de sütyenini çıkartmaya çalışıyordum. ?Böyle kalsam?? diye sordu. Ben onu öpmek istediğimi söyleyince güzel iç çamaşırlarıyla olduğunda öpülüp yalandığından bile daha çok tahrik olduğunu söyledi. Zorlamadım.

 

Ama onu ayağa kaldırdım. Ben yatağın kenarına oturdum, ve tam karşıma poposunu aldım. İç çamaşırları üstündeyken sırtını ve kalçalarını yumuşakça öptüm ve yaladım. Sonra stringin ipini kenara çektim ve deliğini yalamaya başladım. Islak dilimi milim milim içine doğru kaydırırken aldığı zevkten gözleri kapanmış bir şekilde saçlarımı tutmuş, adeta benim ritmimi kontrol etmeye çalışıyordu.

 

Yatağa uzanmak istedi, ama izin vermedim. Tamamen tertemiz ve kaygan olmasını istiyordum. Sonra onu yatağa uzattım, yüzüstü yatırdım.

 

Arkasına geçtim. Yanımda getirdiğim süper ince prezervatifi istemeye istemeye taktım. Ve tükürüklerim sayesinde sırılsıklam ve kaygan olan deliğine yaklaştım.

 

Biraz önceki yumuşaklığın tam tersine sert bir şekilde içine girdim. İnledi. Ama poposunu iyice yukarı kaldırıp, daha da derine girmem için bana doğru bastırıyordu. Bembeyaz, tamamen tüysüz ve yuvarlak poposu ve ince beli beni çok tahrik ediyordu.

 

Bu yüzden daha da sertleşmiştim. İnlemeleri artınca, acaba onun da canı kendi organıyla oynamak ister mi diye düşünüp biraz yukarı kaldırdım. Elini oraya doğru götürünce, ?hayır? dedi, ?böyle çok iyi?? ?daha uzatmamı ister misin, yoksa geleyim mi?? diye sordum.

 

?Üstüme boşalmanı istiyorum? deyince kendimi tutmayı bıraktım? tam gelirken onu ters çevirdim, prezervatifi çıkardım ve karnına boşaldım. Doğrudan organıma uzandı, ve yine aynı şekilde adeta sağarak içini boşalttı.

 

Yine yumuşak üsluba döndük. Öpüştük, ve birbirimize sarılıp, okşadık. Tam yine sertleşiyordum ki kapıya vuruldu, ve artık odadan çıkmamızı istediler.

 

Giyindik, evden çıktık. Onu taksiyle kulübüne götürürken eleleydik. Kulübe girdiğimde arkadaşımı göremedim, cebinden aradım. Eve dönüp sızmış? ben de vedalaşmak üzere sevgilimin yanına gittim.

Bana üzerinde cep telefonunun olduğu bir kart verdi. Ertesi gün onu aradım. O zaman olanlar gelecek sefere? o güne kadar, tüysüz pasiflere ilgi duyan arkadaşınıza mail atabilirsiniz?

 

Sexperimentalizmir@hotmail

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s